Programok 2. nap – szombat

FESZTIVÁLSÁTOR – KOSSUTH UTCA

10:00 – Hevesi Imre gyermekműsora
Hevesi Imre zenekara

12:00 – Mótyán Tibor és zenekara – vendégénekes: Gubík Magdi 
(aranykoszorús nótaénekes  Szlovákia)

14:00 – Szentegyházi zenekar

16:00 – Eclectica Worldmusic Group

17:00Pálinkaminősítés – Eredményhirdetés

19:00 – Csűrdöngölő zenekar
csurdongolo

21:00 – Körös party Band 

23.00 – 02.30Dj Big Bill – disco


NAGYSZÍNPAD – TEMPLOM TÉR
11:00 – Chován Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola Tangóharmonika zenekara 

13:00 – Blue Gym Aerobik Egyesület műsora

15:00 – Szarvasi és a szentegyházi táncosok  – kísér a Suttyomba zenekar

17:00 – Balczó Balázs és zenésztársai

20:00 – Varga Miklós koncert
varga miklós

 


BORVIDÉKEK UDVARA: 

Bock (Villány), Günzer (Villány), Sauska (Villány), Sebestyén (Szekszárd), 
Etyeki Kúria (Etyek), Pannonhalmi Apátság (Pannonhalma)

20:00 – 24:00 – Szentegyházi zenekar

 


KÉZMŰVES SÖRÖK UDVARA

Szarvasi Kézműves Sörfőzde, Zentus Sörfőzde (Szentes), Szent András Sörfőzde (Békésszentandrás)

21:00 – 00:00 – Rambling Blues Trio

 


ZEBRA KLUB

"Szilvanapi Író Klub":

17:00 Totth Benedek

18:00 – Ex Telep csoport – Bajtai AndrásKrusovszky DénesSirokai Mátyás

19:00 – Helyi írók, költők

23:00 – Danny Rockabilly and His Clan – 2 részes rockabilly műsora

 


SZARVASI VÍZI SZÍNHÁZ
19:00 Miss Alpok Adria Szépségverseny Döntője

Műsor:
– Babilon TSE 
– InFusion Trió és Csemer Boglárka Koncert

Infusion

 


10:00 – 18:00 – Kópé Klub – Szarvas Város Óvodái és Bölcsödéje / Kossuth u. 19.

 

LURKÓ UDVAR:
GÁL FERENC FŐISKOLA GYAKORLÓINTÉZMÉNYÉNEK UDVARA

KAPUNYITÁS: 9 ÓRA – KAPUZÁRÁS: 18 ÓRA

9:00-18:00 – JÁTSZÓKUCKÓ ÓVODÁSOKNAK  ÉS PINDURABBAKNAK

 

MŰSORKEZDÉS:

10:00-10:30 SZLOVÁK ÁLTALÁNOS ISKOLA CITARA ZENEKARA

11:00-12:00 KAMASZ SZÍNHÁZ – SZENTESI DRÁMA TAGOZAT ZENÉS FIATAL MŰSORA

12:00-13:00 GFF SZARVASI GYAKORLÓINTÉZMÉNY VÁROSI SÜNI BÁBCSOPORTJA: HÁROM KISMALAC, KISKAKAS GYÉMÁNT FÉLKRAJCÁRJA, FALÁNK TYÚKOCSKA MESEJÁTÉKOK

14:00-15:00 BARÁTH BENJÁMIN KONCERTJE

15:00-16:00 MACEJKA GYERMEKEGYÜTTES MŰSORA, POPRÁDI IFJÚSÁGI EGYÜTTES MŰSORA

16:00-    TÁNCHÁZ IFJ. CSASZTVAN ANDRÁSSAL

 

SZOMBATON ÉS VASÁRNAP IS:

TRAMBULIN, LÉGVÁR, AGILYTI PÁLYA,”EGY PERC ÉS NYERHETSZ”,”PÓZOLJ SZILVÁVAL!”, ÖKO-SÁTOR, BOGRÁCSOZÁS, NEMZETEK JÁTÉKAI, INVITEL SÁTOR/ÓRIÁS KIRAKÓ, ÓRIÁS TÁRSASJÁTÉK, GIFIE AUTOMATA/, RÉGIÓ-HUMAN BT. – ÓVODAI FEJLESZTŐ JÁTÉKOK SÁTRA, ARCFESTÉS, NACSE SÁTOR


HÁZIGAZDA: A GÁL FERENC FŐISKOLA GYAKORLÓINTÉZMÉNYÉNEK PEDAGÓGUSAI.

 


 

1nap pentek     3nap vasarnap