Programok 1.nap – péntek

ZEBRA KLUB UDVARA:

10:00 -17:00 REGIONÁLIS TERMÉK BEMUTATÓ
a Tessedik Sámuel Kertbaráti Kör rendezésében

Kiállítók:
– Kertbaráti Kör Békésszentandrás 
– dr. Tóth Elek Nyugdíjas Kertbarát Kör Gyomaendrőd
– Nyugdíjas Kertbarát Kör Kondoros
– dr. Mohácsi Mátyás Kertbarát Klub Orosháza

 


Szarvasi VÍzi Színház:

15:30 – Térzene a Városi Fúvószenekarral

16:00 – FELVONULÁS a rendezvény helyszínére: a Szarvasi VÍzi Színháztól a civil szervezetek, egyesületek, iskolák, közösségek, testvérvárosi delegációk csatlakozásával a FESZTIVÁLSÁTORHOZ, a Kossuth utcára – a Garagulya Gólyalábasok és a Városi Fúvószenekar közreműködésével, és a Muslincák Férfikar felvezetésével.


felvonulas2015


VÁRJUK: az egyesületek, intézmények (iskolák, óvodák), művészeti csoportok
jelentkezését, akik szívesen vennének részt a színes forgatagban és
mutatkozhatnának be a felvonuláson!

 


FESZTIVÁLSÁTOR – KOSSUTH UTCA
16:00 – Felvonulás Vízi Színháztól

16:30  –  ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ – Közreműködik a Szarvasi Muslincák Férfikar 

18:00 – 19.30 – CimbaliBand koncert
cimbali

21:00 –  Apropó zenekar
apropo zenekar

23.00 –  02.30 – Dj Leslie – Retrodisco  


SZARVASI VÍZI SZÍNHÁZ
19:00 – Pataki Művek koncertje
edda
19:30 – Edda együttes ÉLŐ koncertje

/Jegyek elővételven a Cervinus Teátrumban  vagy a cervinusteatrum.hu/jegyrendelés oldalon/

 


NAGYSZÍNPAD – TEMPLOM TÉR
17:00 – Babilon Tse műsora

18:00 – Sportdíjak és a „Legszebb konyhakert” díjak átadása

22:00 – Latin Duó – Tátrai Tibor & Szűcs Antal Gábor
latin duo

 


BORVIDÉKEK UDVARA

Bock(Villány), Günzer(Villány), Sauska(Villány), Sebestyén(Szekszárd), 
Etyeki Kúria(Etyek), Pannonhalmi Apátság(Pannonhalma)

20:00 – 00:00 – Szentegyházi és szarvasi táncosok –  kísér a Talléros zenekar

 


KÉZMŰVES SÖRÖK UDVARA

Szarvasi Kézműves Sörfőzde, Zentus Sörfőzde (Szentes), Szent András Sörfőzde (Békésszentandrás)

20:00 – 24:00 – Szentegyházi zenekar

 


ZEBRA KLUB

22:00 – Exit Music 

23:30 – Feláldozhatók 

 


 

2nap szomb3nap vasarnap